חדרי נופש לפי שעות בשזור

חדרי נופש לפי שעות בשזור שזור הוא ישוב קסום בגליל העליון שבעבר שימש כפר עבודה של קק"ל והיום הוא ישוב גלילי מהמם שיציע לכם חוויית נופש שונה ממה שהכרת עד כה.

 

מיקומו הייחודי של ישוב שזור הופך צימרים לנופש גמיש לפי שעות בשזור לנחלתם של מביני העניין, לכן בהגעתכם למושב ממתין לכם רוגע ושלווה, דיסקרטיות ונופים גליליים עוצרי נשימה. מתי זה מתאים השכרת צימרים לפי שעות בשזור יכולה להתאים במידה והנכם נמצאים בטיול וברצונכם לנוח כמה שעות במקום מהנה, מצוחצח ונוח. חדרי נופש לפי שעות בשזור יהוו גם אלטרנטיבה איכותית לבילוי כיף במלונות הבוטיק בגליל, מכיוון שאת הצימרים לא תידרשו להזמין כמה שבועות מראש, אלא ביכולתכם להתקשר כשאתם בדרך ולהזמין לכם חדר אירוח מהמם לכמה שעות.

 חדרים לפי שעה בצפון

מה כוללת השכרת חדרים לפי שעות בשזור במושב שזור מקפידים על חוויית נופש אותנטית שכוללת את כל הנוחות המודרנית, לכן בכל זני חדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש לפי שעות בשזור ממתינים לכם סדינים צחורים ומגבות רכות וגם מערכות מיזוג חדישות שיבטיחו טמפרטורה נינוחה בעת שהותכם בצימר. קיימים חדרי נופש לפי שעות בשזור שכוללים גם אמבט זרמים ואפילו בריכת שחייה אינטימית בעלת גג ואם יתחשק לכם להתפנק ברמה הגבוהה ביותר, ביכולתכם להזמין חדרים לפי שעות בשזור בהם גם תיהיה לכם האופציה לקבל פינוקי ספא.

 

למה דווקא בשזור קודם כל בגלל האוויר הצלול ובגלל האווירה, לאחר זה בגלל הנופים הגליליים הנשקפים אצלנו מכל עבר וגם בגלל הנופש בסגנון הגלילי שתקבלו בכל חדר אירוח בישוב.

 

גם בגלל האוכל המשגע שיש בגליל ושתוכלו להתענג ממנו לפני או לאחר הביקור בצימר וגם בגלל הנסיעה ברכב הנעימה שמצפה לכם עד למושב המהמם בדרך אל החדר אירוח המפנק מאוד שהזמנתם לעצמכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם אחד החדרים ולבוא להתפנק מכמה שעות של יוקרתיות אמיתית.

צימרים חדרים לפי שעות בשזור - צימר : חלום במרום
באזור: גליל מערבי | בישוב : שזור - כתובת : משק 13ניווט
נווט למקום

צימרים חדרים לפי שעות בשזור - צימר : חלום במרום
באזור: גליל מערבי | בישוב : שזור - כתובת : משק 13ניווט
נווט למקום